Ze života na cvičáku

Závod ve Vítkově

22.05.2016 21:18

22.5. se ve Vítkově konal 3. ročník tamnějšího závodu. Závod byl obsazen velmi početně. Děkujeme organizátorům za perfektní organizaci. 

I přesto, že účastníků bylo velmi mnoho (téměř ke čtyřiceti), nebyly VŮBEC ŽÁDNÉ prostoje a vše šlo pěkně plynule. Den jsme si užili v pěkném prostředí fotbalového hřiště, trošku jsme se na sluníčku připálili a v hospodě v areálu osvěžili fajn pivem. Každý ze závodníků byl odměněn cenami a drobnými pozornostmi, to u nás získává velmi kladné hodnocení. Domů jsme jeli spokojeni. V kategorii ZZO1 se na 4. místě umístila Katka Pěluchová s velmi pěknou poslušností. V kategorii ZVV2 bodovala Eva Mrkvičková s Marleym, která skončila třetí (bohužel jen díky Marleyho neutuchající touze držet a nepustit Emotikona smile ) a Kristýna Šmídová  s Erin skončily na 1. místě.
Děkujeme za pěkný nedělní den a příjemnou závodní atmosféru organizátorům ZKO Vítkov.

 

Memoriál Marie Chromčákové v Opavě Kylešovicích

22.05.2016 21:08

13. května jsme se zúčastnili závodu družstev v Opavě - Kylešovicích. "Barvy" KK Slezská Ostrava hájily dvě družstva a to v kategorii ZVV2.

Za první družstvo stopovala Meddie  pod vedením Ivy Grunerové, obrany absolvoval Dar Renáty Brunclíkové, (poslušnost doplnil kolega z Kylešovic). Druhé družstvo bylo složeno: stopa - Tomáš Šeděnka s Thorem (Tim Mihapa) ze Sedlnic, poslušnost Kristýna Šmídová s Erin a obrany zastoupil Marley pod vedením  Evy Mrkvičkové. 

Závody jsme si užili. Přátelská atmosféra, dobré jídlo a staří známí dělají z těchto závodů každoroční tradici. Naše družstva obsadila první  a druhé místo v kategorii ZVV2.