Dne 4.11.2023 pořádal Kynologický klub Slezská Ostrava zkoušky, kterých se zúčastnili naši 4 členové.

Adéla Brázdová x Colby Loki Thrudheimthor BH-VT  50 bodů

Závod družstev Vítkov Klokočov

05.07.2023 15:09

Dnešní perfektní úspěch celého kynologického klubu Slezská Ostrava
V kategorii IGP3 družstva jsem se umístila s Pramem Deabei (obrana 95 bodů) na 2.místě společně s Lucií Durczokovou
V kategorii IGP 1 družstva se umístila Iveta Čertíková s Hoopy Ostraryka a Yveta Brožová s Odinem Faustus Moravia na 3. místě
V kategorii ZZO + BH-VT družstva se na 1. místě umístily holky Maindovy  a na 2. místě se umístila Gabriela Brázdová s Cobbym Carlos Bohemia společně s  Renátou Brunclíkovou a Asmej Fortis Silesia.
V kategorii speciál se na 2.místě umístili Kristýna Šmídová s Ducati Fatymona a Arin Duineri pod vedením Honzy Mrázka.
V kategorii puppy show zvítězil David Vavrečka s Ariel, který rovněž obsadil první místo v kategorii IGP3 se psem Kaymanem Buranos Lobos.
Velká gratulace všem

Fotky zde

CACIT POLAND

18.06.2023 14:31

Nikola Ramííková se ůčastnila s Pramem Deabei závodu CACIT Poland kde se umístili na 13. místě z 51 účastníků

70/83/87

Jsou skvělí, gratulujeme za hezké umístění ve velké konkurenci skvělých psů

Závod o pohár obce Skotnice

17.05.2023 15:20

V sobotu absolvovala Renáta Brunclíková spolu  s Asmej Fortis Silesia a Veronika Maindová spolu s Muratem Deabei závod O Pohár obce Skotnice. Startovaly  v kategorii poslušnosti podle MZŘ BH-VT.
Asmej Fortis Silesia 2. místo , 58b.                                                                                                                                                                            Murat Deabei 1. místo , 59b.

Rozhodčí pan Milan Mnich

Mezinárodní mistrovství MSKS 2021- Nikola Ramíková a Pram Deabei

11.10.2021 00:00

O víkendu jsem se s Pramem zúčastnila Mezinárodní mistrovství MSKS 2021 v IGP3.....  Ve velké konkurenci jsme se umístili na 6. místě z 28 závodníků..... Stopu jsem si s Pramem konečně užili, byla to hlína ( žádná myška v dohledu) takže pro nás parádní terén. 87 bez jednoho předmětu ( stane se, stopa byla více) já šťastná a on také .... Na poslušnosti jsem byla spokojená 90 bodů .... Obrana byla parádní, až na ty makety, špatná orientace, místo 2. makety, tak běžel na 4. Bodově 91 celkově 268 bodů.... Chci poděkovat LuciI Kaločové Ostraryka za posun v poslušnosti stále jdeme v před ... Za přípravu v obraně díky Vaškovi Borovi.... A také děkuji podporovacímu teamu bez vás by to také nešlo Renatě Brunclíkové, Eliškce Škutové, mamce Ivaně a také naším protějškum :-)

CACT Šenov

23.09.2021 12:33

Dne 11.9.2021 se naši členové zůčastnili  závodu CACT v Šenově.

Hanka Maindová startovala s kategorii ZZO a Nikola Ramíková v IGP3.

Hanička se s 53 body umístila na 5. místě z 10 účastníků. Také Nikola obsadila s celkovým počtem bodů 262 (80/91/91) 5. příčku z 9 účastníků.

Ostravský Kunčičák CACT

23.09.2021 12:26

Dne 6.6. 2021 se Nikola Ramíková s Pramem Deabei umístili s bodovým hodnocením 84/90/96 na 5. místě z celkového počtu 17 startujících týmů a získali titul CACT.

Mistrovství republiky všech plemen IGP3 - Trnová u Plzně

23.09.2021 12:13

Ve dnech 3.-5. cčervence 2021 se v Trnové u Plzně konalo Mistrovství ČR IGP3. Náš klub reprezentovala Nikola Ramíková s BOT Pramem Deabei. Nikola s Pramem se s body 24/77/88 bez pořadí prosadili mezi 66 startujícími týmy.